Hakkımızda

mekan_flash_mutfakFlash Restaurant 1994 yılından bugüne; Türkiye’nin en iyi turizm bölgelerinden biri olan Alanya’da, yüzlerce kişiye 24 saat güleryüzle, kaliteli ve hızlı servis hizmeti vermektedir.

Flash Restaurant, hijyen, temizlik ve servis kalitesine verdiği önem sebebiyle; Alanya Belediyesi tarafından her yıl Turuncu Flama’yla ödüllendirilmiş, sağlıklı mutfağımız ve servisimiz bu flamayla onurlandırılmıştır.

En önemli amacımız, müşterilerimize Türk mutfağının özenle hazırlanmış tatlarını, sağlıklı bir atmosferde sunmak ve onların Flash Restaurant’dan gülen yüzlerle ayrılmasını sağlamaktır.

Tecrübeli personeli ile sizlere en üst kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Flash Restaurant, iş yemeklerin ve ailenizle beraber çıkacağınız yemeklerin vazgeçilmez adresi olacaktır.

Alışılmış lezzetlerin dışında yöresel lezzetleri de bulabileceğiniz mekanımızda evinizin konforunu aratmayacak hizmet kalitesi ile karşılanacaksınız. 7 gün 24 saat açık olan mekanımız, evlere ve işyerlerine sipariş almaktadır.